Medarbejdere

Sig goddag til Team EazyProject

Mikael Leed
Head of Sales
mikael@eazyproject.dk
Arslan Ahmad
Business Consultant
arslan@eazyproject.dk
Søren H. Nielsen
Field Sales Account Manager
soren@eazyproject.dk
Tine Fisker Frederiksen
Implementeringskonsulent
tine@eazyproject.dk
Adam Nujkaew Jantzen
Adam Nujkaew Jantzen
Implementeringskonsulent
adam@eazyproject.dk
Bo Bertelsen
COO
btb@eazyproject.dk
Majken Præst
Customer Success Manager
majken@eazyproject.dk
Jesper Damgaard
Teknisk supporter
Christian Hansen
Teknisk supporter
Kristian Schiltmann
Senior Softwareudvikler
Dan Hansen
Tech Lead og softwareudvikler
Georg Ingemann Hansen
Softwareudvikler
Johnni Dybdahl Mortensen
Softwareudvikler
Adam Bang
Teknisk Supporter
Richardt Olsen
Softwareudvikler
Rune Andersen Hartvig
Softwareudvikler
EazyProject
Lone H. Hansen
Bogholderi
lone@eazyproject.dk

Prøv EazyProject Gratis i 14 Dage